Poprzedni temat «» Następny temat
Londyńczycy (2008)
Autor Wiadomość
waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-10-24, 22:00   Londyńczycy (2008)

------------------------------------------------------------

Produkcja: Polska
Gatunek: Obyczajowy

Reżyseria: Greg Zglinski, Maciej Migas
Scenariusz: Ewa Popiołek, Marek Kreutz

Wbrew zapowiedziom Wojtek nie zjawia się po Asię na lotnisku. Tymczasem dwaj nieznajomi podający się za jego kolegów, proponują przybyłej podwiezienie jej do mieszkania Wojtka. Naiwna dziewczyna wsiada do samochodu. W zaułku mężczyźni zabierają Asi rzekome lekarstwa, przywiezione dla Wojtka. Wyrzucają nastolatkę z auta i odjeżdżają z jej bagażem. Przerażona dziewczyna w obcym mieście usiłuje odszukać ukochanego. Nie przypuszcza, że ten naraził się handlarzom narkotyków i został przez nich dotkliwie pobity. Asia trafia wreszcie do jego mieszkania. Zastaje tam pakującego się Darka, który radzi jej wracać do Polski. Spotyka też Andrzeja, ale i on w pośpiechu opuszcza pechowe lokum. Tymczasem bezdomni znajdują nad rzeką nieprzytomnego Wojtka.

Natalia Rybicka: Asia
Lesław Żurek: Andrzej
Marcin Bosak: Wojtek
Rafał Maćkowiak: Paweł
Gabriela Muskała: Ewa
Robert Więckiewicz: Marcin
Przemysław Sadowski: Darek
Grażyna Barszczewska: Nina
Maja Bohosiewicz: Kinga

------------------------------------------------------------

seba1978 

Ulubiony film: Transformers

Wysłany: 2008-10-27, 13:27   

A niby co to ma być? Obejrzałem spory kawałek filmu i na tym poprzestanę! Jakiś gostek robi film , który ma przedstawiać Polaków na obczyźnie, jak sobie radzą itd. a zobaczyłem coś na wzór reklamy PIS-u, Ci co wyjechali to beztalęcia, dealerzy narkotyków i ogólnie samo zło. Jakoś nie spotkałem się i takim nagromadzeniem negatywnych charakterów. Owszem, ludzie jarają ziółko jak wszędzie na świecie i różki niektórzy przyprawiają swoim partnerom, ale to są tylko epizody i tak też powinno być to w filmie pokazane jeżeli już musi. A czy w Polsce czy na całym świecie jest inaczej? :dno:

Odpowiedz do tematu