Poprzedni temat «» Następny temat
Download
Autor Wiadomość
bruder11 

Wysłany: 2008-02-04, 15:20   

Za tymi propozycjami jestem za.natomiast dział kino....to raczej odpada ale zobaczymy jak na to inni
3.The Game Plan
------------------------------
http://www.filmomaniak.org/viewtopic.php?t=347
Zapoznaj się!

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-04, 15:29   

Scoofield napisał/a:
Za tymi propozycjami jestem za.natomiast dział kino....to raczej odpada ale zobaczymy jak na to inni

Codzi mi tu o to, że jak wrzucam np, jakiś film do skomętowania który ma lecieć w kinie, a zaraz ktoś wrzuci 50 innych filmów z 1993r, to nawet nikt się nie dowie o tym temacie;[;[

Pozdro
LordSidious

bruder11 

Wysłany: 2008-02-04, 15:54   

Jest w tym troche racjii co mówisz i poruszał tą kwestie inny użytkownik już w dziale skargi i tam wyraziłem swoje zdanie na ten temat
3.The Game Plan
Zapoznaj się!

Kaszubski 

Ulubiony film: Skazani na Shawshank (1994)

Wysłany: 2008-02-04, 17:42   

Nie wiem może być lekkie zamotanie w tym...
Ale w dziale "O Filmach" można dać taki temat, przyklejony i zamknięty który będzie aktualizowany co parę dni ;)
Co Wy na to?

g1b 
Filmomaniak

Wysłany: 2008-02-04, 17:43   

Jestem za ;)

PS : Chodzi o to że będą tam umieszczane nowości ? jeśli tak to jestem za tym by tam nie komentować tylko podawać linki do tematów na forum ;) do danego filmu :)

Goran69 

Wysłany: 2008-02-04, 17:49   

LordSidious napisał/a:

Codzi mi tu o to, że jak wrzucam np, jakiś film do skomętowania który ma lecieć w kinie, a zaraz ktoś wrzuci 50 innych filmów z 1993r, to nawet nikt się nie dowie o tym temacie;[;[

Pozdro
LordSidious

Forum się rozwija, a więc wg. mnie jest to rzecz normalna, najpierw coś musi powstać, zanim to skomentujesz :) Zbiegiem czasu, owych sytuacji nie będzie. Z czasem proces ten nabierze dużo wolniejszego tępa i będą wystawiane, tylko najnowsze pozycje.

kaszubek92 napisał/a:
Nie wiem może być lekkie zamotanie w tym...
Ale w dziale "O Filmach" można dać taki temat, przyklejony i zamknięty który będzie aktualizowany co parę dni ;)
Co Wy na to?

kaszub: Najlepsze rozwiązanie :) tak jak napisałeś, dodaj przyklejony, a tam linki z najnowszymi filmami, będą co jakiś czas aktualizowane :) :)

janos 
rasowy kundel

Wysłany: 2008-02-04, 18:22   

no i mucha nie siada :P

a co do najlepszego filmu, to w temacie bodajże w dziale dyskusje, o filmach w ogóle, jest temat na najlepszy film jaki widziało się i scoofield chyba zrobił z niego na jakiś czas taki temat - ankietę i podliczał kto jaki film wymienił. co się stało, że temat wrócił do poprzedniego, czyli i obecnego (ale zagmatwane :D )kształtu?

EDYT(dosłownie po chwili): --->To ten temat <---- w dziale zaplecze nie dyskusje.

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-04, 18:40   

Ale może zróbcie specjalną grupe użytkowników która będzie wrzucała te linki z nowości z kina;];]

g1b 
Filmomaniak

Wysłany: 2008-02-04, 19:59   

Jakie Linki ?

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-04, 20:16   

A nie już usunołem bo były negatywne opinie!

bruder11 

Wysłany: 2008-02-05, 10:55   

janos napisał/a:
no i mucha nie siada :P

a co do najlepszego filmu, to w temacie bodajże w dziale dyskusje, o filmach w ogóle, jest temat na najlepszy film jaki widziało się i scoofield chyba zrobił z niego na jakiś czas taki temat - ankietę i podliczał kto jaki film wymienił. co się stało, że temat wrócił do poprzedniego, czyli i obecnego (ale zagmatwane :D )kształtu?

EDYT(dosłownie po chwili): --->To ten temat <---- w dziale zaplecze nie dyskusje.

Janos-stwierdziłem że ten ranking będzie mało dokładny, a także niemożliwe na dłuższą mete (jak przybywa filmów) aktualizowanie tego (zbyt dużo czasu to zajmuje0
Wg mnie ranking musi powstawać na podstawie ocen przy danym filmie i skrypt powinien to zliczać i ustawiać w ranking tak jak na filmweb
Chyba ze ktoś zrobi to na innej zasadzie bo mi nic do głowy nie przychodzi jak na razie.

PS odnośnie tego tematu z nowościami filmowymi .....ja bym zrobił tak(i to jest najlepszy sposób wg Mnie bez robienia bałaganu)W każdym dziale ożemy zrobić przyklejony temat o nazwie NOWOŚci(oczywiście w działach z gatunkami filmowymi)I w takim temacie nowości moderatorzy będą aktualizować filmy z 2007 i 2008 roku na zasadzie hiperłącza do danego tematu np- klik

Prośba do moderatorów żeby aktualizowali liste w kolejności alfabetycznej zgodnie z podanym tu przykładem w każdym dziale.

Myśle że to bardzo dobre rozwiązanie bo każdy nowy użytkownik wchodząc do działu np komedie zobaczy świecący sie pasek z nowościami i łatwo znajdzie fil który chce skomentować

A dzieki temu można dalej ładować do bazy tyle filmów ile sie chce

Miałem chyba przebłysk geniuszu

PS GORAN jak chcesz to możesz zająć sie anime bo widze że jesteś maniakiem gatunku

No i jeszcze taki pomysł żeby kaszubek.....bo po lewej stronie mamy wolne miejsce na stroniemKaszubek może zrobisz takie małe menu Nowości i pod spodem wszystkie gatunki filmów i od tych gatunków odnośniki do tych tematów z nowościami(fajnie heh) i w ten sposób mamy aktualności o nowściach na 1 stronie

I jeszcze jedno-na jakiej zasadzie wybierać filmy do filmomaniak poleca hmmm można założyć nowy temat i tam ludzie będą podawać tytuły ale po co...użytkownicy mogą pisać posty w tematach przyklejonych-Nowości np akcja i sensacja-tam będą podać tytuły a my na ich podstawie wybierzemy filmy które mają sie znaleźć w rubryce Filmomaniak poleca

No i takim sposobem znaleźliśmy sposób na kilka problemów
3.The Game Plan
Zapoznaj się!

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-05, 22:43   

No to tylko czekamy na ich pełne zrealizowanie;];]

A co do tych nowości, to można by jeszcze oddzieliś filmy które już były na wielkim ekranie i te których jeszcze nie było!! Bo wchodze w dział nowości a tam Next (2007) i inne takie!
A to już dawno było w kinie!

A jeszcze co do tego ,,Oczekiwania", moim zdaniem to dobry pomysł!!
Ja np, teraz oczekuje na najnowszego Spider-mana i Piratów! Moim zdaniem powinien być taki dział! A jak się nie będzie sprzedawał to się zobaczy;]

janos 
rasowy kundel

Wysłany: 2008-02-05, 23:56   

jakoś dyskomfort czuje jak muszę wchodzić w te działy nowości, żeby zobaczyć co jest nowego... mam nadzieję, że to tylko czasowe rozwiązanie dopóki forum się na dobre nie rozhuśta

Goran69 

Wysłany: 2008-02-06, 00:45   

Scoofield napisał/a:

PS GORAN jak chcesz to możesz zająć sie anime bo widze że jesteś maniakiem gatunkuObrazek

Jak najbardziej :) jeżeli chodzi o pomoc w rozwoju strony, zawsze chętnie służę pomocą :)
Wg. mnie rozwiązanie z tematem przyklejonym "Nowości" to najlepsze sposób :ok: dla maruderów :P Temat Oczekiwania, hmm filmy oczekujące można umieścić w odpowiednim dziale i dodać do nowości, bo wiele filmów się oczekuję wg. mnie może być mały bałaganik.

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-06, 13:59   

Bardziej mi tu chodzi o to że, np. Ktoś oczekuje najnowszych star warsów, i chciałby żeby wyszły! No to w tym dziale można by było podyskutować na ten temat!

Odpowiedz do tematu