Poprzedni temat «» Następny temat
Download
Autor Wiadomość
bruder11 

Wysłany: 2008-02-06, 14:16   

LordSidious napisał/a:
Bardziej mi tu chodzi o to że, np. Ktoś oczekuje najnowszych star warsów, i chciałby żeby wyszły! No to w tym dziale można by było podyskutować na ten temat!

czyli chodzi ci o to że chcesz podyskutować o filmie nawet jeśli ten film może nawet sie nie ukaże?

Ciekawe......
3.The Game Plan
------------------------------
http://www.filmomaniak.org/viewtopic.php?t=347
Zapoznaj się!

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-06, 15:00   

Dokładnie Scoofield... Czekam na dalsze komętarze tego pomysłu.

Goran69 

Wysłany: 2008-02-06, 15:48   

LordSidious, wydaję mi się, że zaszło z Twojej strony mało nie porozumienie :)
Chyba, że tylko ja odebrałem wypowiedź Scoofield'a w taki sposób, odnośnie tego nowego działo, LS załóż sobie temat w dziale "Dyskusje" o nazwie "Gdybanie" :) bo sądzę, że w dziale "Strefa Filmomaniaka" wypowiada się tylko na temat filmów, które powstały :) a nie które byś chciał aby wyszły, z drugiej strony, tematy zakładasz na wzór, więc jak niby miałby wyglądać opis filmu, który nie ma daty produkcji, nazwy, fabuły, zdjęć :hmmm:
Ale jest wciąż opcja, że to ja tylko dostrzegłem lekko ironię w powyższej wypowiedzi Scoofield'a :) W takim razie przepraszam ;) Lecz komentując(nie popierając), podałem jakieś inne wyjście :P a to jest + :)

janos 
rasowy kundel

Wysłany: 2008-02-06, 18:19   

no i w czym problem sidious? gdybym chciał pogadać o filmie, który chciałym żeby wyszedł dziugnąłbym temat w dziale dyskusje/o filmach i tyle, a nie wydaje mi się, żeby mogło to stać się na tyle popularne, żeby aż nowy dział zakładać. chociaż muszę przyznać, że takie gdybanie czasem jest bardzo wciągające (zwłaszcza kiedy dochodzi do momentu, w którym mówi się o tym, kto miałby zagrać główną rolę żeńską ;) )

LordSidious 

Wysłany: 2008-02-07, 11:11   

janos napisał/a:
no i w czym problem sidious? gdybym chciał pogadać o filmie, który chciałym żeby wyszedł dziugnąłbym temat w dziale dyskusje/o filmach i tyle, a nie wydaje mi się, żeby mogło to stać się na tyle popularne, żeby aż nowy dział zakładać. chociaż muszę przyznać, że takie gdybanie czasem jest bardzo wciągające (zwłaszcza kiedy dochodzi do momentu, w którym mówi się o tym, kto miałby zagrać główną rolę żeńską ;) )

Kto wie!?>> Jak będzie więcej użytkowników!

>Ja się tylko chce przyczynić do rozwoju forum;]
I z chęcią bym podyskutował na tematy filmów które nie wiadomo czy wyjdą!

Goran69 

Wysłany: 2008-02-15, 15:44   

LordSidious, A więc proponuję Ci założenie tematu "Gdybanie" w dziale dyskusje ;)

Odpowiedz do tematu