Poprzedni temat «» Następny temat
Adamek będzie walczył z Gołotą i Hopkinsem!
Autor Wiadomość
seba1978 

Ulubiony film: Transformers

Wysłany: 2009-08-07, 20:57   Adamek będzie walczył z Gołotą i Hopkinsem!

Przed Tomaszem Adamkiem nie jedna, lecz dwie walki życia! Polski bokser w rozmowie z serwisem BoxingNews.pl przyznał, że praktycznie pewne jest starcie z Bernardem Hopkinsem, a także z Andrzejem Gołotą.

- To jest dla mnie spełnienie marzeń. Zawsze dążyłem do wielkich walk, bo tylko wielkie walki przynoszą wielką sławę. Cieszę się bardzo, że udało się nam dojść do porozumienia. Ziggy dogadał wszystko z szefami HBO i mamy zarezerwowany 30 stycznia na ten pojedynek. Jeżeli tylko Bozia da zdrowie, to będzie walka z Andrzejem Gołotą, a potem walka z Bernardem Hopkinsem. Mam nadzieje, że obie te walki będą piękne i pokaże kibicom kawał dobrego boksu - powiedział "Góral" serwisowi "BoxingNews.pl"

Wszystkie sprawy dotyczące pojedynku "Górala" z Hopkinsem są już ustalone. Do finalizacji rozmów brakuje tylko podpisów obu bokserów. - Ogólnie to wszystko jest już dogadane, tylko nasze podpisy muszą znaleźć się na kontraktach i mam nadzieje, że zdrowie dopisze - powiedział Adamek.

Przed starciem z Hopkinsem, naszego mistrza świata wagi junior ciężkiej czeka równie ciężkie starcie z Andrzejem Gołotą. - Nie biorę pod uwagę żadnej porażki, bo jestem wojownikiem i wchodzę do ringu by zwyciężać. Jeżeli miałbym brać pod uwagę porażki to, co jaki jest sens walczenia w ringu. Jestem wojownikiem i walczę by zwyciężyć! Myślę, że pokonam zarówno Andrzeja jak i Bernarda Hopkinsa. Innej opcji nie biorę pod uwagę - podkreśla w wywiadzie dla "BoxingNews.pl".

W świetle tych doniesień, nieco na drugi plan zeszła walka Tomka z Stevem Cunninghamem. - Jeżeli nie ma żadnego zainteresowania telewizji dla walki z nim, to ja nic na to nie poradzę. Jest opcja awaryjna. Gdyby coś stało się z walką z Hopkinsem to zorganizujemy walkę z Cunninghamem - tłumaczy polski pięściarz.

źródło : BoxingNews.pl / wp.pl

Odpowiedz do tematu